Při objednávce nad 2500,- Kč nebo 100€ máte dopravu zdarma.

O nás

Naše barevné superfoods jsou zcela přírodní produkty Švédské společnosti. Láska ke zdravému životnímu stylu, ale i k jídlu samotnému nás přivedla k myšlence inspirovat ostatní, jak si obohatit svou každodenní stravu. Tyto barevné, přírodní pigmenty jsou nejen úžasně barevné a zábavné, ale pomůžou i s péčí o pleť, dodají energie, zlepší metabolismus, zlepší duševní pohodu a mnoho dalšího. Každý barevný prášek má významné benefity. My jsme se s barevnými superfoods prášky setkali během našeho cestování a hned nám bylo jasné, že tenhle duhový poklad musíme dovézt do Čech. Doufáme, že si tyto přírodní pigmenty také oblíbíte a oživíte s nimi vaše oblíbené recepty nebo vyzkoušíte některý z našich. Duhové superfoods spestří vaši snídani, vaření i pečení, záleží jen na vaší fantazii. Užijte si je!

Proč jsou pro nás superfoods dobré?

Zvyšují energii

Vyživují mozek

Zlepšují vnější krásu

Prospívají vnitřnímu zdraví

Sledujte a připojte se k nám!

Označte @rainbowplanet.cz nebo použijte náš hashtag # rainbowplanet.cz a zvyšte svou šanci být uvedeni na našem Instagramu!
Zůstaňte s námi v kontaktu, aby vám nic neuniklo. Speciální nabídky, soutěže, kouzelné recepty a novinky můžete vidět pouze na Instagramu a Facebooku.

Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
cs_CZ