Vyzkoušejte ty nejlepší superfoods Doplňky - to musíte mít

100% natural rainbow superfoods

Enjoy the rainbow with our colorful superfoods and boost your immunity with vitamins, minerals and antioxidants

Proč jsou naše superfoods jedinečné?

Zdravé jídlo může být nejen chutné a výživné, ale i zábavně barevné. Naše duhové superfoods obsahují 100% přírodní ingredience s vysokým obsahem vitamínů, minerálů a antioxidantů. Jsou vyrobené lokálními farmáři v různých koutech světa, pouze z ovoce a rostlin té nejvyšší kvality.
Zdravý životní styl můžeme praktikovat mnoha způsoby. My sázíme na objevování a osvobození mysli novými zkušenostmi pro posílení nejen tělesného, ale i duševního zdraví.

9

Velikonoční inspirace

 

Co jste o nás napsali

 

Setkala jsem se těmito barevnými prášky v zahraničí a jsem ráda, že už je můžu pořídit i tady. Miluju Acai smoothie. Superfoods mě i rodině pomohly s řadou zdravotních problému. Nejsou to jen barvičky.

Tina C.

During my pregnancy I had serious digestion problems; even probiotics did not help me. Then I came across colourful superfoods and added them to my yoghurt every morning. It is incredible how they helped me.

Kamila D.

For me, colourful superfoods are a relief. I kept solving colourful lemonades and sweets from the shop with my kids. Now we have healthy colours. Children make home-made goodies with them and they are no longer interested in those from the shop.

Martina F.

Blue Spirulina is a number one for me! I add it to my smoothie every morning and it gives me energy for the whole day. And that wonderful colour! I can only recommend these superfoods!

Barbara L.

Finally, rainbow superfoods in our country! For me the best superfoods ever! I like baking with these colours. Surprisingly, also my boyfriend started to like them and adds them to his smoothies.

Monika S.

I love Pink Pitaya! Also my children like it. Except from smoothies, pancakes and other goodies we also make perfect lemonade with it. And that beautiful pink colour!

Tereza M.

Join us!

Tag @rainbowplanet.cz or use our hashtag #rainbowplanet.cz a buďte součástí našeho Instagramu!

Sledujte nás, aby vám nic neuniklo. Speciální nabídky, soutěže, kouzelné recepty a novinky můžete vidět pouze na Instagramu a Facebooku.

Select your currency
CZK Czech koruna
EUR Euro
en_US
×