Při objednávce nad 2500,- Kč nebo 100€ máte dopravu zdarma.

Barevné Superfood recepty

DomůBarevné Superfood recepty

Pojďte si vykouzlit duhová jídla nabitá vitamíny

eBook Barevné Superfood recepty

Zkuste na chvili zapomenout na klasické pokrmy
a zahrajte si na kreativního umělce, který vytvoří
z běžného jídla originální dílo.

Objevte jednoduché, zdravé a zábavné recepty s barevnými superfoods. Upustťe uzdu své fantazie
a vykouzlete si každý den duhové smoothie, modrou limonádu, barevnou rýži nebo třeba růžové latté. 

Inspirujte se novými recepty nebo dejte svým oblíbeným jídlům nový kabát. Oživte je barvami nabitými vitamíny, antioxidanty a dalšími živinami. 

Udělejte si z vaření zábavu a vyzkoušejte si s celou rodinou, jak chutná duha. 

Každá změna je prospěšná a pozměnit jídelníček, to je velká výzva. Během svého profesního života jsem se pohybovala v beauty byznysu a zabývala se krásou vlasů i pokožky. Miluju barvy a jak to vypadá, jsou mi osudné.

Postupem času jsem zjistila, proč se říká, že vnější krása vychází zevnitř a začala se více zajímat o zdravý životní styl. Sama na sobě jsem si vyzkoušela, jak změna stravovacích návyků ovlivní zdraví i psychickou pohodu. Důležitá je pestrost a právě také barvy.

 
Objevila jsem duhové superfoods a zařadila
je do jídelníčku nejen mého, ale celé rodiny. Barevná jídla nás tolik baví, se bez nich neobejde jediný den. Dodávájí nám tolik potřebné vitamíny, ale také dobrou náladu a pozitivní energii.

Ochutnejte duhu a uvěřte na jednorožce

Cupcaky, narozeninový dort nebo palačinky. Cokoliv vykouzlíte je skvělé i pro vaše malé mořské víly nebo super hrdiny. Kdo by si někdy nepřál být v říši fantazie?
Uspořádejte super dětskou party s barevnými a přesto zdravými dobrotami, které budou děti milovat. Tohle sen každé mámy!

Proč by vás to mohlo zajímat právě vás ? Možná proto, že...

Potřebujete ušetřit čas a zároveň chcete jíst výživně

Ebook je plný jednoduchých receptů. Vitamíny nabitou snídani si zvládnete doma vykouzlit během chvilky, ikdyž ráno závodíte s časem

Jste vegan nebo máte potravinovou alergii

Většina receptů je v základu bez lepku, laktózy a přidání vajec. Proto eBook oceníte, pokud jste vegan nebo máte potravinovou alergii.

Chtěli by jste motivovat své děti ke zdravé stravě

Barevné jídlo nadchne vaše malé jedlíky i NEjedlíky. Zapojte je i do přípravy, kouzlení s duhou je velká zábava.

eBook Barevné Superfood recepty stojí 299.- Kč

Najdete v něm více než 80 barevných receptů a tipů pro každý den. Inspiraci na zdravé snídaně plné barev, smoothie, dezerty a drinky, ale také lehká hlavní jídla. 


V textu najdete zároveň celou řadu tipů, o kterých jste možná ještě neslyšeli. Všechny recepty a tipy jsou mnou ověřené a vycházím z vlastních zkušeností, které vám moc ráda předám.

 

Barevne Superfood recepty

Ještě váháte? Tak nakoukněte dovnitř​

Navedu vás na cestu, jak se naučíte hrát si s barevnými superfoods na desítky různých způsobů. Fantazie je nekonečná a každý výtvor vás inspiruje na další kouzlení. 
Užijte si radost z vytváření zdravých superfood receptů, ať už svítí sluníčko nebo zrovna prší.  

Také tyhle barevné dobroty si vykouzlíte raz dva

Pošlu vám k eBooku dva bonusy

Videorecept na Unicorn pistachio cups

Nechte se unést kouzlem jednorožce a udělejte si tento jednoduchý recept, o kterém si návštěvy budou ještě dlouho povídat. Vykouzlíte ho během chvilky a jen z několika málo přísad. Je to variabilní návod krok za krokem a vy si ho můžete do nekonečna upravovat podle své fantazie.

Pracovní blok na vaše myšlenky

Jistě znáte, když vás při vaření napadají další varianty, jak to příště udělat jinak? Každého nápadu, co unikne je škoda. Když budete mít v kuchyni při ruce blok, určený přímo na recepty a poznámky, můžete si hned všechno důležité napsat.

Přečetli si eBook a napsali o něm

Recepty jsou sestaveny tak, že je zvládne připravit každý, a to převážně ze surovin, které běžně koupím v supermarketu nebo zdravé výživě. O superfoods jsem už dříve slyšela mnoho, ale že existují ve formě barevných prášků a je jich takový výběr, jsem se dozvěděla až díky tomuto duhové eBooku. Oceňuji i to, že si práškové superfood mohu, přímo v eshopu zakoupit a hned vyzkoušet. V eBooku Vlaďka podrobně popisuje chutě a vlastnosti jednotlivých superfood, takže člověk přesně ví, co poté kupuje.
Veronika Gruntová
www.mamazgruntu.cz
Už když jsem poprvé viděla Vlaďčiny webovky, věděla jsem, že budu její zákaznicí 🙂 E-book je naprosto úžasný, něco podobného jsem na Českém trhu ještě nezaznamenala. Bez něho bych nevěděla jakým způsobem se dají barevné prášky použít! Zdravá jídla často až tak vábně nevypadají a zejména děti je mohou kvůli barvě odmítat. Duhové prášky jsou způsob jak jídlo proměnit v chutnou hru 🙂  Kniha obsahuje převážně recepty bez lepku, mléka a dalších alergenů. Vzhledem k tomu, že jsem lékařka a zabývám se vlivem stravy na rozvoj autoimunitních chorob, které se velmi často objevují právě v dětském věku, budu knihu určitě doporučovat mým klientům.
Tereza Feltoni
www.terezafeltoni.cz
Tento eBook splnil moje očakávania a dokonca ich v mnohom aj pozitívne prekročil 🙂  Dozvedela som sa mnoho nových tipov, ktoré som doteraz nepoznala a inšpirácie z eBooku sa dajú krásne ďalej rozvíjať podľa vlastnej fantázie. Dozvedela som sa, čím nahradiť v pečení vajcia, objavila som množstvo inšpirácií na raňajky, ktoré bežne nestíham a môžem v nich použiť aj čisté esenciálne oleje, ktoré milujem. Odporučila by som ho maminkám, ktoré hľadajú zdravé, rýchle a výživné tipy na farebný jedálniček svojich detí. Tiež študentom alebo manažérom, ktorí potrebujú kvalitné super potraviny so super rýchlou prípravou. Kreslenie farbičkami sa dá považovať za formu terapie, ale takáto terapia farebnými a výživnými receptami je naozaj unikátna.
Norika Oravcová
Musím souhlasit s Vlaďkou, že pokud je jídlo hezky barevné a nazdobené tak, jako v těchto receptech, tak to dítě rádo vyzkouší. Ebook mne inspiroval k vyzkoušení různých barevných receptů, hlavně pro mé malé dítko, které normalně skoro nic nejí. Je hezky graficky udělaný, plný lákavých barevných receptů, takže se jen sliny sbíhají a je chuť to vše vyzkoušet 🙂
Edita Kachlová
Select your currency
CZK Česká koruna
EUR Euro
cs_CZ